PS përgatit terrenin për të kandiduar “njeriun hije” Benet Beci në Shkodër

Partia Socialiste e Shqipërisë në mbledhjen e kryesisë së...

Me tenxhere makaronash/ Njihuni me “perlën” e gjyqtares së Shkodrës Arta Llazari

Nje denoncim i çuditshëm ka mbërritur në redaksinë e...

Yuri Kim nëse beson në misionin e USHTRISË, monitoro kallëzimin e shtetasit R.S. në SPAK

Teksa kam filluar të dal në mëngjes për vrap,...

Prokurorja Tatjana Laçej del “falsifikatore” në pronat e marra në Velipojë nga bosi i kazinove Pëllumb Gjoka

Nga Elton Qyno Çështja e pronave në Shqipëri, vijojnë të...

Të fundit

Ndahet nga jeta këngëtarja e njohur, u gjet e pajetë në shtëpinë e saj

Këngëtarja Irene Cara ka ndërruar jetë në moshën 63-vjeçare. Fituesja...

Kudo ku shkon Taulanti, hapen ferma e laboratorë droge dhe “rilindin” banda kriminale

Nuk dihet, nëse është Taulant Balla ka “gjak të...

‘Kërcënon’ Adriana Kalaja: Kam qenë qitëse, kundërshtarët të kenë kujdes

Kandidatja për primaret e Partisë Demokratike në Bashkinë Tiranë,...

Grabisnin me dhunë të rinjtë te Liqeni Artificial, njihuni me dy policët

Policia e Tiranës ka dhënë detaje në lidhje me...

Më të lexuarat

E mbushi shtëpinë plot! Kush ishte fiksimi i madh i Vis Martinajt? Po përpiqej të “vidhte” jetën e…

Prej gati tre muajsh Ervis Martinaj është zhdukur pa...

Aksident i rëndë në Shkodër

Shkodër/Informacion paraprak Rreth orës 18:30, në aksin rrugor Shkodër –...

Arrestohet Taulant Balla, ja çfarë i gjeti policia në banesë

Një efektiv policie në komisaristin Nr.1 në Tiranë është...

OPINIONE

Politike

Abonohu

Lifestyle
Lifestyle

Eshte vellai i gazetares se njohur! Ja kush eshte burri i Dalina Buzit: Nuk ua kam treguar deri tani sepse…(foto)

Megjithëse është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe e...

A e ke tradhtuar ish-gruan? “Doktori i Fiksit” hap zemrën: Ajo më mori shtëpinë

Gentjan Pjetri, ose ndryshe i njohur si “Doktori i...

Përmbytje masive në vendet e shenjta të myslimanëve Mekë dhe Medine, rrugët kthehen në lumenj

Reshjet e dendura të shiut kanë shkaktuar përmbytje në...

Rrjetet sociale tronditen nga deklaratat e babait të Elon Musk për të birin

Elon Musk i cili nuk ka rënë nga agjenda...

Një stuhi gjeomagnetike pritet të godasë Tokën në ditët në vijim, cilat mund të jenë pasojat

Një stuhi gjeomagnetike mund ta godasë Tokën në ditët...

RAJONI

Lëkundje të forta tërmeti shkundin tokën, ja ku ishte epiqendra

Greqi nuk po gjen qetësi nga lëkundjet pasi një...

Simboli rus ‘Z’, kudo në Mitrovicën e Veriut në Kosovë

Dragani nga Mitrovica e Veriut, një komunë me shumicë...

23 vite nga thyerja e kufirit shqiptaro – shqiptar: UÇK dhe Beteja e Koshares

Beteja e Koshares më 9 prill 1999, në kuadër...

Çfarë janë ‘Javelin’ dhe ‘NLAW’, armët që Serbia frikësohet se Britania ia ka dhuruar Kosovës

Mediat serbe kanë raportuar se Britania e Madhe është...

Lajm viral

Sporti
sporti

Informohu

Hap fals i Atletico Madrid, e ndal Granada e Myrto Uzunit

Atletico Madrid nuk shkojë më shumë se një barazim...