33 mijë maturantë po testohen, del teza e matematikës ende pa mbaruar provimin

Ditën e sotme 33 mijë maturantët po i nënshtrohen provimit të tretë të Maturës Shtetërore 2022, atë të lëndës së matematikës.

Ende pa mbaruar provimi, tezat po qarkullojnë lirshëm në rrjet. Fotot e dy tezave të provimit të matematikës. Variantit a dhe b, dyshohet se po qarkullojnë, ndërkohë maturantët pritet të përfundojnë provimin e tyre në orën 12:30. Kjo nuk është hera e parë që tezat e provimeve dalin para kohe.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej