43-vjeçari u gjet i pajetë në banesën e tij! Ja çfarë thotë policia

Një 43-vjeçar është gjetur i pajetë pasditen e sotme në banesën e tij në Tiranë.

Policia bën me dije se shtetasi A.S. është gjetur në shtëpinë e tij në rrugën “Sali Nivica” në kryeqytet.

Nga këqyrja paraprake, në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

Sipas uniformave blu, i riu jetonte i vetëm në banesë. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Më datë 19.06.2022, në rrugën “Sali Nivica”, në banesë, është gjetur nga të afërmit, pa shenja jete, shtetasi A. S., 43 vjeç, i cili jetonte i vetëm.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej