A e ka uruar vajza e Jozefinës për fitoren? Ja çfarë tha Luizi pas daljes nga Big Brother

Luizi është i ftuari special mbrëmjen e sotme në “Më Lër Të Flas”, ku ka dhënë intervistën e parë pas daljes nga BBVIP.

I pyetur nga Donaldi dhe romeo nëse e ka uruar ish-partnerja e tij, Megi topalli për fitoren e “Big Brother VIP”, Luizi tha se nuk ka marrë mesazh urimi nga ajo por e di se i është bërë qejfi.

“Në të kaluarën zgjodha zemrën dhe jo mendjen, sepse po të kisha zgjehdur mendjen do ishte ndryshe. Me gjithë respektin që kam për atë vajzë gjërat shkuan ashtu. Nuk më ka uruar për fitoten në BBVIP, por me aq sa e njoh, e di që i është bërë qefi. Ne jemi larguar pa hatërmbetje, nuk kemi mbajtur kontakte.”- tha Luizi.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej