Aksident fatal/ E përplasi makina, humb jetën në spital gruaja në Tiranë, arrestohet drejtuesi i mjetit(EMRI)

Ditën e sotme rreth orës 16:00 një i ri ka plagosur një shtetase ende të paidentifikuar në bulevardin Zhan D’Ark.

Nga njoftimi i policisë mësohet se 23-vjeçari Marjol Aliko ka përplasur me makinë shtetasen e cila është dërguar me urgjencë në spital ku ka ndërruar jetë si pasojë e plagëve të marra. Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 07.02.2023, në orën 16:00, në bulevardin Zhan D’Ark, shtetasi M. A., 23 vjeç, duke drejtuar automjetin ka aksidentuar një shtetase, ende të paidentifikuar, e cila si pasojë ka ndërruar jetën në spital.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej