Aksident i frikshëm/ Fuoristrada del nga rruga dhe merr përpara mbrojtësen anësore dhe shtyllën e ndriçimit

Një aksident ka ndodhur në rrugën e Shëngjinit. Sipas informacioneve të fundi një automjet fuoristradë ka dalë nga rruga, duke u përplasur me mbrojtëset anësore dhe shtyllën e ndriçimit.

Nga aksidenti fatmirësisht nuk pati persona të lënduar.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej