Aksident i frikshëm, makina me shpejtësi të lartë përplas fëmijën 3 vjeç, familjarët sulmojnë me gurë automjetin

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në Elbasan, ku një makinë që qarkullonte tej normave të shpejtësisë ka përplasur një fëmijë tre vjeç.

Fëmija ndodhet në gjendje të rëndë në spital, ndërsa pas aksidentit, familjarët të irrituar kanë sulmuar me gurë automjetin.

Fëmija ka qenë duke kaluar nga një anë në tjetrën në rrugë në momentin që është përplasur nga mjeti. Sakaq, policia po mbledh provat dhe po punon për zbardhjen e plotë të dinamikës së ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej