Aksident i frikshëm, raportohet për 1 viktimë dhe 3 të plagosur rëndë, mes tyre një e mitur

Një aksident i rendë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në hyrje të qytetit të Policanit.

Një mjet ka dalë nga rruga dhe ka renë nga një lartësi.

Raportohet për 1 të vdekur dhe 3 të plagosur rëndë, mes te plagosurve edhe një vajzë rreth 14 vjeçe.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej