Aksident i rëndë, 2 viktima e katër të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në autostradën Levan-Tepelenë, ku dy automjete janë përplasur në vendin e quajtur Buzmadh.

Burimë pranë vendit të ngjarjes bëjnë me dije se si pasojë e përplasjes kanë ndërruar jetë dy persona ndërsa janë plagosur 4 të tjerë.

Zjarrfikësja dhe ambulanca ndodhen në vendngjarje.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej