Aksident i rëndë, dy ambulanca dhe zjarrfikësja drejt vendngjarjes, dyshohet për të vdekur dhe të plagosur

Aksident ne rrugen e Arbrit ne afersi te ures Qeranecit. Jane nisur 2 ambulanca  te spitalit te Bulqizes dhe 1 zjarrefikese. Raportohet per persona te vdekur dhe te plagosur po nuk dihet numri.

VIJON…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej