Aksident i rëndë në “Rrugën e Kombit”, përmbyset betonierja dhe mbushet rruga me vaj e naftë, policia: S’jemi këtu për të pastruar

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kukës, në Rrugën e Kombit.

Në foto shihet se një betoniere është përmbysur.

Si pasojë ka rrjedhur vaji dhe nafta në rrugë duke u bërë shkak aksidenti për automjetet e tjera të cilat po rrëshqasin.

Burime bëjnë me dije se nuk është marrë asnjë masë për lirimin e rrugës.

Policia ka deklaruar se “nuk ndodhet aty për të pastruar vajin.”

Edhe pse qytetarët paguajnë taksa për “Rrugën e Kombit” për të kaluar të sigurt, atyre u rrezikohet jeta.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej