Aksident i rëndë

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Durrës-Kavajë.

Mësohet se për shkak të një parakalimi të gabuar janë përplasur dy makina në vendin e quajtur ‘Zifti’.

Nga aksidenti kanë mbetur të lënduar dy drejtuesit e mjetit, të cilët janë dërguar në spitalin e Durrësit për të marrë ndihmë mjekësore.

Në vendngjarje ka shkuar policia dhe grupi hetimor për të bërë të mundur zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej