Aksident me vdekje

Një aksident i rëndë me vdekje ka ndodhur na fshatin Karjan në Gjirokastër. Mësohet se një mjet bujqësor është përmbysur dhe ka zënë poshtë drejtuesin 55-vjeçar.

Policia po shkon ne vendngjarje. Lajmi ne perditesim…

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej