Aksident në aksin Shkodër-Lezhë

Një aksident ka ndodhur në kryqezimin e Blinishtit në superstradën Lezhë – Shkodër.

Automjeti ka përplasur një këmbësor i cili si pasojë ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spitalin Rajonal të Lezhës, ku i është dhënë ndihma e parë.

Policia rrugore ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për shkaqet e këtij aksidenti.

Njoftimi i policisë:

Aksident te kryqezimi i Blinishtit pergjate superstrades Lezhe – Shkoder. Nje automjet ka perplasur nje kembesor i cili ka mbetur i plagosur dhe eshte derguar ne spitalin Rajonal te Lezhes per te marre ndihmen e pare. Policia rrugore ka mberritur ne vendngjarje dhe ka nisur hetimet per shkaqet e ketij aksidenti. 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej