Aksident në hyrje të Shkodrës

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën pak çaste më parë në hyrje të qytetit të Shkodrës.

Njëra prej mjeteve është përplasur me shtyllën e ndriçimit publik duke e rrëzuar në tokë.

Nga aksidenti ka vetëm dëme materiale, ndërkohë punonjësit e OSHEE kanë dalë në terren dhe po punojnë për të hequr shtyllën e rrëzuar

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej