Aksident në Shkodër, ka të plagosur

Nje aksident ka ndodhur ne aksin Shkoder-Koplik, ne afersi te fshatit Grude. Si pasoje e perplasjes se fuqishme nje person ka mbetur i pagosur dhe eshte derguar me urgjence ne Spitalin e Shkodres. Policia ka mberritur ne vendngjarje dhe po punon per hetimin e shkaqeve te aksidentit.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej