Aksident në superstradën Lezhë-Shkodër

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mëngjes në supërstradën Lezhë-Shkodër.

Në aksident janë përfshirë dy mjete, që janë përplasur. Mësohet se një grua ka mbetur e lënduar si pasojë e aksidentit. Policia dhe ambulanca mbërritën në vendngjarje.

 

Aksidenti ndodhi në afërsi te kryqëzimit te Gjadrit dhe e lënduara u dërgua për ndihme mjekësore ne urgjencën e spitalit rajonal te Lezhës nga ku mësohet se ndodhet nën kujdesin e bluzave te bardha.

Policia e cila mbërriti menjëherë ne vendin e ngjarjes nisi hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethanave te këtij aksidenti.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej