Alarm për bombë në Shkodër, por dyshohet se…

Nje leter e mbeshtjelle dhe e hedhur ne toke, e me pas nje telefonate ne drejtorine vendore te policise Shkoder per lende plasese, ve ne alarm uniformat blu.

Keto te fundit kane bllokuar qarkullimin ne rrugen nga stadiumi drejt Kirasit, tek Operatori i Shendetit Publik. Pritet ardhja e forcave xhenio per kçyrjen e vendit. Dyshimet jane per nje alarm fals te ardhur ne drejtim te policise.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej