Alma Kaçi bëri ndërhyrje estetike me paratë e Safetit në klinika të shtrenjta, burrin e ndau disa muaj më parë. Ku i mori lekët që bëri buzët që çmendën Gjic hamshorin?

Prapaskena mëson se Alma Kaçi, gruaja që ‘përvëloi peshkun e madh’ Safet Gjici, ishte ndarë nga bashkëshorti disa muaj më parë. Pas ndarjes, Alma kishte nisur të bënte një jetë luksoze, ndërsa shëtiste me qenin e saj buzë detit.

Prapaskena mëson se Alma Kaçi ka frekuentuar disa klinika të shtrenjta estetike, brenda dhe jashtë vendit, duke bërë ndërhyrje estetike me vlerë mijëra euro, para të cilat nuk i justifikon dot me rrogën e saj.

Ndërhyrjet estetike në fytyrë dhe pjesë të tjeta të trupit, e shndërruan 40-vjeçaren Alama Kaçi, në një vajzë ty re, siç edhe dukej në videon intime me Safet Gjicin.
Jeta luksoze ngre dyshime të forta se Safeti dhe Alma mund të ishin në një raport të konsoliduar dhe se raporti seksual në zyrë nuk ka qenë momental.

Burimi i shpenzimeve të Alma Kaçit javët e fundit besohet se është Safet Gjici, i cili duket se e ka mbuluar me para ‘dashurinë e tij’ në pleqëri. SPAK të hetojë se si Safet Gjici, me një skemë të trashë klienteliste dhe kamuflimi, ka marrë miliona euro para
publike, duke qenë kryetar bashkie.

Gjici ia ka dhuruar aksionet vëllait formalisht në 2014, mori mbi 110 milionë euro para publike, dhe tashmë ia merr sërish kompanitë vëllait.
SPAK të mos merret me brekët e Gjicit dhe dashnoret e tij, por me vjedhjen e parave publike.

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej