Amos Zaharia ofendon rëndë Luizin dhe Kiarën: Krisu ti dhe ajo puta** jote

Debatet në Big Brother Vip vijojnë të jenë të shumta, ku të shpeshta janë përplasjet dhe mes Luizit dhe Amosit.

Së fundmi një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku tregon se si Amos ka ofenduar rëndë Luizin dhe Kiarën.

“Krisu tani ti dhe ajo puta* jote”, dëgjohet të thotë Amosi, referuar Kiarës. Ky debat i tyre ka ndodhur gjatë sfidës së rezistencës, e cila u zhvillua pak ditë më parë. Por kjo video gjatë “prime-t” të së shtunës nuk u përmend fare dhe produksioni nuk e ka shfaqur. Ndërkohë që rregullat e lojës janë të qarta që nuk lejohen sharjet dhe ofendimet.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej