Ardit Gjebrea fotografohet me Nusretin: Me fat kur të pret i zoti i shtëpisë

Të gjithë jeni në dijeni për faturat e “kripura” të bifktekëve dhe darkave të shtruara në restorantet e turkut të famshëm, Nusret Gokçe.

Epo, këto fatura dhe cilësia e ushqimit në restorantet e tij e kanë rënditur Nusretit në majë dhe e kanë kthyer një personazh mjaft të ndjekur dhe me pozitë në të gjithë botën.

Të gjithë dëshirojnë ta takojnë dhe të bëjnë foto me të dhe këtë së fundmi e ka arritur moderatori shqiptar, Ardit Gjebrea.

Ka qenë vetë Gjebrea i cili në llogarinë e tij në “Instagram”, ka publikuar një foto ku shihet krah fëmijëve të tij, Jonit dhe Anës dhe sigurisht dhe krah Nusret Gokçe.

“Me fat kur të pret i zoti i shtëpisë”, shkruan Gjebrea.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej