Arjola Demiri revoltohet me shqiptarët: Ik q***** të gjithë, unë jam një aktore super…

Arjola Demiri ka tërhequr vëmendjen me postimin e saj të fundit në rrjetet sociale. Aktorja e e njohur shfaqet teksa kërcente me lëvizje erotike në ambjentet e një kishe.

Këto pamje irrituan tej mase ndjekësit e aktores, të cilët e kritikuan masivisht për veprimet që aktorja kryente në shtëpinë e Zotit.

Por Arjolës nuk i duket aspak e ekzagjeruar sjellja e saj në kishë, e madje twerk-un e saj e ka krahasuar me aktivitete normale në shtëpinë e Zotit, siç është martesa apo projekte artistike.

Me një fjalor ofendues ndaj shqiptarëve, Arjola Demiri e ka shfrytëzuar videon për të marrë më tepër vëmendje.

Ne kete kishe lejohen, mbremjet gala, teatri, kercimi , martesat gay , sportistet etj. kjo eshte per tju treguar sa hipokrit jeni dhe sa te shtrenjte e keni moralin per veten po per te tjeret e shisni lire . Fuck you all and you’re fake moral!”-shkruan aktorja në Instagram. “Jam një aktore super e nxehtë. Shqiptarëve vizatoja hipokrizinë dhe helmin e injorancës. Fuck you all hypocrites”, shkruan aktorja.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej