Armina motivon protestuesit e PD: S’bëj dot pushime, çmimet janë trefishuar

Armina Mevlani ka habitur publikun mbrëmjen e djeshme, teksa po fliste për shtrenjtimin e pushimeve.

Blogerja u shpreh se në vendet që ka shkuar në vitet e tjera me pushime, këtë vit nuk mund t’i frekuentojë, pasi çmimet janë trefishuar.

“Ja unë përshembull te vendet që kam shkuar gjithmonë, nuk shkoj dot, janë shtrenjtuar me trefish çmimet”, tha Armina në “Goca dhe Gra”.

Me sa duket, Armina ka dashur t’i japë një dorë protestës së thirrur nga babi i Zenit, duke thënë se çmimet në vend janë trefishuar.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej