Arrestohet i shumëkërkuari (emri)

Një 46 vjeçar, i shpallur në kërkim në fushën e narkotikëve është arrestuar nga policia. Shërbimet e Seksionit të Kërkimit të DVP Tiranë, organizuan dhe finalizuan operacionin policor të koduar “Decision”.

Si rezultat i këtij operacioni, Marko Bushi, banues në Tiranë, u kap në rrugën “Haxhi Dalliu”.

Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar e ka dënuar 46-vjeçarin, me 7 vjet e 6 muaj burgim, për veprimtari kriminale në fushën e narkotikëve.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej