Artan Hoxha e zbulon: Kush janë krimineli dhe politikani më i rrezikshëm në Shqipëri

Gazetari Artan Hoxha nuk ka nguruar të bëje publik emrin e politikanit, që sipas tij është më i rrezikshëm në Shqipëri momentalisht. Ai tha se ai që ka frerët e pushtetit momentalisht Edi Rama, është dora vetë më i rrezikshmi në vend. Ndërsa në lidhje me kriminelin më të rrezikshëm, ai tha se është ai që nuk i përmendet emri.

Kush është krimineli dhe politikani më i rrezikshëm në Shqipëri?

“Krimineli më i rrezikshëm në Shqipëri është ai që nuk i përmendet emri.

Është gjithmonë ai që ka frenat e pushtetit, aktualisht është Edi Rama, por në vijimësi ka qenë Sali Berisha, Ilir Meta, Fatos Nano.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej