Artan Hoxha publikon foton që po qarkullon me shpejtësi: Qeshni ju, qeshni!

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar vendimin e Bordit Transparencës ka ulur çmimin e naftës mbrëmjen e djeshme me 4 lekë nga 210 në 206 lekë dhe sipas Hoxhës e gjitha kjo ndodhi pasi doli në skenë historia e Dorian Doçkës.

“Qeshni ju qeshni, po prej kesaj historise me Dorian Duçken, Bordi i transparences, na e uli çmimin e naftes mbremjen e djeshme….”, shkruan Hoxha.

 

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej