8392iie245.com - 625 662 PUB BAM

436 POSTIME

Exclusive articles:

Masakra në Greqi, dëshmitari: Ndodhi shumë shpejt, pati shkëmbim zjarri mes dy palëve

Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e sotme në Loutsa në lindje të Athinës, ku pas një sherri me armë mes dy bandave kriminale, mbetën të...

E akuzoi se është takuar me Bajrajt, Spiropali replikon sërish me Berishën: Është katandisur si snajperist me qira, por pa shënjestër

Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, njëkohësisht deputete e Partisë Socialiste, Elisa Spiropali, ka komentuar akuzat e Sali Berishës i cili në oborrin...

“Kryebandit që s’ndan norma morale”, Berisha: Javët në vazhdim do dalin skandale të reja në radhët e qeverisë ‘Rama’

Ish-kryeministri Sali Berisha ka çelur fushatën elektorale për zgjedhjet në bashkinë e Kukësit, të cilat do të ri përsëritën pas skandalit të ish-kryebashkiakut Gjici. Berisha...

Tronditet Greqia, përplasje mes klaneve mafioze në Athinë; raportohet për 6 viktima, dyshohet se janë shqiptarë

Detaje të reja kanë dalë nga përplasja me armë ndaj grupeve kriminale në Greqi. Sipas raportimeve nga ‘CNN Greqia” dyshohet se 6 personat e...

“Qeveria ka dështuar”, Tabaku: Pensionistët, shtresa më pak e mbështetur

Deputetja Jorida Tabaku është shprehur se sot pensionistët shqiptarë janë shtresa më pak e mbështetur dhe njëkohësisht shtresa më e varfër, teksa shtoi se...

Breaking

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...
spot_imgspot_img