8392iie245.com - 625 662 PUB BAM

436 POSTIME

Exclusive articles:

Kokalari këshilla demokratëve: Ilir Meta është djalli, mos e shisni shpirtin tek ai

Aktivistja Evi Kokalari ka shpërthyer sërish në kritika e akuza ndaj dyshes Meta-Berisha. Sipas saj, Bashkimi i foltores me Metën, është iu njëjtë sikur...

“Rrëmo se noc rrokun do gjesh”, Spiropali i kthehet Berishës: Çirresh si lugat se nuk e kapërdin dot disfatën në Shkodër

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka replikuar me ish-kryeministrin Berisha. Ky i fundit u shpreh sot se Rama kishte plan...

“Jam i lumtur për shqiptarët”, Sylvinho pas triumfit ndaj Polonisë: Do punojmë me zemër e shpirt për të arritur “Euro 2024”

Në sfidën e djeshme përballë Polonisë, Shqipëria bindi edhe më skeptikët, teksa ia doli të triumfojë ndaj një rivali mjaft të vështirë. Një sukses...

Bajram Begaj bën me “dhimbje koke” Ramën/ Pas dekreteve, vonon betimin e ministrave

Ndonëse ka kaluar 1 javë nga lajmërimi i ndryshimeve në qeveri nga kryeministrit Edi Rama, ministrat e rinj nuk po marrin dot detyrën dhe...

Ekzekutimi në Vlorë/ Zbardhen pistat ku po heton policia, 41-vjeçari i njohu vrasësit

41-vjeçari Laert Keka u godit nga pas me makinë nga autorët, më pas u ekzekutua. Policia e Vlorës ka rindërtuar mekanizmin e vrasjes që...

Breaking

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...
spot_imgspot_img