8392iie245.com - 625 662 PUB BAM

436 POSTIME

Exclusive articles:

Ramës iu varros ‘Ballkani i Hapur’, nisma e botës serbe

Analisti Damir Rastoder thotë se nisma “Ballkani i Hapur” tashmë po numëron orët e fundit para vdekjes përfundimtare, ndërsa iniciatorët e saj, sipas tij,...

Deputetja Pampuri firmosi dy herë për ti marrë vulën Bardhit, Sula: Skandaloze dhe qesharake!

Deputeti i PD, Dashnor Sula ka reaguar ashpër lidhur me firmosjen dy herë të deputetes Oriola Pampuri në vendimin e Kryesisë për t’i kaluar...

Italia mes përmbytjeve dhe zjarreve! Moti i keq godet veriun, jugu digjet

Italia po përjeton orë të pazakonta mes veriut që është goditur nga stuhia e fortë dhe jugut që vazhdon të digjet nga flakët.Moti i...

Breaking

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...
spot_imgspot_img