Shkodra News

1657 POSTIME

Exclusive articles:

Bota e artit në zi, ndahet nga jeta muzikanti me famë botërore (Emri+Foto)

Kitaristi Tom Verlaine, i cili u bë i famshëm në skenën punk të Nju Jorkut të viteve 1970 si drejtuesi i grupit rock Television,...

Makina u nda më dysh, 23-vjeçarja shqiptare vdes tragjikisht në aksident

Një 23-vjeçare nga Kosova ka humbur jetën në një aksident trafiku në Nju Jork. Mediat në SHBA shkruajnë se aksidenti i rëndë dyshohet të ketë...

“Rama është kapur me presh në duar”, paralajmëron Noka: Shqipëria s’ka paqe deri sa të largohet armiku i Shqipërisë

Sekretari i Përgjithshëm i PD Flamur Noka, ka folur për çështjen e McGonigal, teksa ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Edi Rama. Ai u shpreh se...

Tragjike/ Ishin strehuar në qendrën e kujdesit, gjenden të vdekura dhe të hedhura në lumë dy vajza adoleshente

17 vjeçarja Sitlalli Avelar, dhe 15 vjeçarja Kamryn Meyers, u gjetën të vdekura nga një shëtitës mengjesi, një javë pasi ishin shpallur ‘të larguara’...

Berisha: Rama ka tejkaluar çdo lloj pragu e vije të kuqe. Të bëhemi gati për betejën finale

Ish kryeministri Sali Berisha deklaroi nga Burreli ku ishte i pranishëm në ceremoninë e 32-vjetorit të krijimit të degës së PD, se qytetarët duhet...

Breaking

‘Më shiti kokainë të prishur’, ja çfarë e shtiu shqiptarin të vriste 47-vjeçarin në Greqi

Detaje të reja dalin në dritë për ngjarjen në...

Kërcënon Moska: Nëse nis Lufta e Tretë Botërore nuk do ketë nevojë për tanke, gjithçka do të bëhet hi

Rusia i është rikthyer retorikës dhe kërcënimeve më luftë...

Bota e artit në zi, ndahet nga jeta muzikanti me famë botërore (Emri+Foto)

Kitaristi Tom Verlaine, i cili u bë i famshëm...

Makina u nda më dysh, 23-vjeçarja shqiptare vdes tragjikisht në aksident

Një 23-vjeçare nga Kosova ka humbur jetën në një...
spot_imgspot_img