Shkodra News

4407 POSTIME

Exclusive articles:

‘Peshku i madh’ i SPAK-ut, zbulohen detajet e tenderit që “groposi” sekretaren e Manastirliut (DOKUMENTI)

Janë zbuluar detajet e tenderit për të cilin, SPAK akuzon për korrupsion  dhe vendosi në pranga sekretaren e Përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë dhe...

Artan Hoxha paralajmëron arrestimin e bujshëm: Mbani frymën njerëz, do na e thojë vetë kryeministri, po presin dhe çunat e Dubait

Gazetari Artan Hoxha ka paralajmëruar një arrestim të bujshëm që pritet të ndodhë brenda këtyre ditëve nga SPAK dhe të gjitha shigjetat duket se...

Mori 330 mijë lekë rryshfet, detaje nga arrestimi i zyrtares së Ministrisë së Shëndetësisë: Favorizoi një operator për tenderin për rikonstruksionin e disa QSH,...

Detaje të reja janë zbuluar në lidhje me arrestimin e Sekretares së Përgjithshme të Ministrisë së Shëndetësisë Joana Duro. Mësohet se Duro mori 330 mijë...

Sherret dhe tensionet gjatë BBV, i “kushtojnë” vendin e moderatores Zhakut! Ja kush i merr pozicionin ish-opinionistes

Megjithatë duket se gjërat kanë ndryshuar shumë shpejt dhe Zhaklina nuk do të jetë në ekranin e Topit as tek formati veror dhe as...

Arrestohet Vangjush Dako? Një grup i BKH e mori mbrëmë nga Durrësi. Ku është sot? Pallat 11 kate me 70 milionë lekë

Mbrëmjen e së premtes ka qarkulluar një lajm i pakonfirmuar zyrtarisht për arrestimin e Vangjush Dakos nga SPAK, pjesë e listës së zezë së...

Breaking

Vdekja tragjike e 7-vjeçarit në Tiranë, fëmija u përplas brenda lokalit të të atit

Familja e 7-vjeçarit që vdiq tragjikisht ditën e djeshme...

Ditën zjarrfikës, natën shpërndarës droge/ Arrestohet 22-vjeçari, çfarë iu gjet në makinë

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (Rajoni Fier- Berat) ka arrestuar...
spot_imgspot_img