Shkodra News

4475 POSTIME

Exclusive articles:

Tronditet vendi, 46-vjeçari i fut thikën të vëllait (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Elbasan ku një 49-vjeçar ka plagosur me thikë vëllain e tij. Sipas njoftimit të uniformave blu mësohet...

Sekuestrohen armë zjarri, mina me telekomandë, lëndë plasëse dhe kapsolla detonatore në Lezhë, arrestohet 66-vjeçari

Sekuestrohen armë zjarri, mina me telekomandë, lëndë plasëse dhe kapsolla detonatore, arrestohet 66-vjeçari. Sipas policisë, 66-vjeçari nga Lura prodhonte mina me telekomandë, për t’ia shitur...

Gazetari që mori leje lindje: S’e kisha ditur më parë, ishte e lehtë…

Reanto Shtjefni, menaxher i rrjeteve sociale në Euronews Albania prej një viti është bërë babai i një djali. Ai tregoi në emisionin GoodMorning Albania se...

Pse humbi kaq rëndë, pse mund të humbë edhe më rëndë dhe çfarë mund të bëhet?

Nga Fitim Zekthi Humbja e zgjedhjeve nga grupimi opozitar i Bashkë Fitojmë i drejtuar nga Berisha dhe Meta në një mënyrë të tmerrshme nuk mund...

Arrestohet 36-vjeçari i shumëkërkuar

Një 36 vjeçar është shpallur në kërkim për dhënie ndihmë për kalim të paligjshëm të kufirit. Sipas policisë mësohet se i riu në mars tentoi...

Breaking

Policia pranon lidhjet me krimin: Në vitet 2020-2022 janë proceduar 1307 efektivë (20% e strukturës)

Disa herë, jane publikuar të dhëna nga raportet vjetore...

Tragjedi në Itali/ Babai e harron në makinë, humb jetën 1-vjeçarja

Një fsohnjë 1-vjeçare u gjet e vdekur në një...
spot_imgspot_img