Shkodra News

122 POSTIME

Exclusive articles:

Plani “blitz”: Meta e Berisha, miliona për të marrë Bashkinë e Tiranës

Suksesi i arritur në fitoren e Bashkisë së Shkodrës, i ka dhënë një kartë edhe më shumë në dorë Sali Berishës dhe Ilir Metës,...

Rrahu dhe kërcënoi me armë zjarri, arrestohet 28-vjeçari në Shkodër

Një 28 vjeçar i shpallur në kërkim, është arrestuar nga Policia e Shkodrës. Në prangat e bluve të Shkodrës ka rënë i riu me...

“Ishim me pushime, as nuk bërtisja dot”/ Arbana Osmani zbulon si…

Arbana Osmani nuk është tip i ‘gender reveal’, që është zbulim i gjinisë së bebit në një mënyrë të veçantë dhe publikimi i videos...

Perlë/ Partia Socialiste fton për këshillim Ylli Ndroqin

Maxhoranca socialiste ka bërë pjesë të konsultimeve për zgjedhjen e presidentit të ri të Republikës edhe shoqërinë civile. Një dokument është ftesa dërguar përmes postës...

54-vjeçari gjendet i vetëvarur në banesë nga familjarët

Një 54-vjeçar me iniciale I.M. është gjetur i varur në lagjen Nr. 13 në Durrës nga familjarët. Nuk dihet ende shkaku i ngjarjes së...

Breaking

Baton Haxhiu: Do të doja Linda Ramën për presidente

Analisti Baton Haxhiu ka treguar dy emra që ai...

Me snajper dhe “kallash”, kush është vëllai i Admir Muratajt që u shpall në kërkim

Policia njoftoi sot se ka shpallur në kërkim Ilir...

Berisha tregon për herë të parë sa e ka paguar avokatin francez

Ish-kryeministri Sali Berisha ka zbuluar për herë të parë...

Shfaqet Lulzim Basha, ja lëvizja që po bën

Ish-kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha po vijon takimet...
spot_imgspot_img