Shkodra News

136 POSTIME

Exclusive articles:

Shfaqet Lulzim Basha, ja lëvizja që po bën

Ish-kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha po vijon takimet me demokratët, pavarësisht dorëheqjes nga drejtimi i partisë. Këtë të enjte, deputeti demokrat ka zhvilluar një...

Belind Këlliçi: Presidenti i ardhshëm do të jetë grua, ja dy emrat që ka vendosur Rama

"Presidenti i ardhshëm do të jetë grua, Edi Rama e ka vendosur"! Kështu u shpreh  deputeti i PD, Belind Këlliçi. Ai tha se në qarqet e...

Gjekmarkaj nuk ka dorëzuar detyrën e nënkryetarit të PD-së, mashtroi demokratët

Në daljet e tij publike Agron Gjekmarkaj, njeriu që u katapultua si nënkryetar i PD-së nga Lulzim Basha dhe njeriu që mori shpatën kundër...

Panik në Tiranë, 26-vjeçarja tenton të hidhet nga ballkoni i banesës

Tiranë/Informacion paraprak Më datë 21.04.2022, te Komuna e Parisit, në rrugën “Mihal Popi”, ka tentuar të vetëhidhet nga kati i dytë i banesës ku banon,...

Parashikimi Fevziut: Kaosi në PD i intereson Ramës, po mendon mandatin e 4-t, mësohet se…

Gazetari Blendi Fevziu është shprehur se kryeministrit të vendit, Edi Ramës i intereson situata aktuale në Partinë Demokratike. I ftuar në “Milori Live”, Fevziu ka...

Breaking

Xhelal Mziu: Nuk do të shkoj në protestë për interesin e Berishës, por për qytetarët

Deputeti demokrat  Xhelal Mziu, ka konfirmuar se do të...

Lejoi ndërtimin pa leje duke marrë ryshfet, dënohet me dy vite burg ish polici

Gjykatën e Posaçme të Shkallës së Parë për Korrupsionin...

Drafti i amnistisë fiskale pritet me ‘shqetësime serioze’ nga Komisioni Europian

Komisioni Europian shpreh shqetësime serioze për draftin e prezantuar...

Jamarbër Malltezi: Liri Berisha jeton veç me pensionin e vet. Kombi ka nevojë për këtë grua të jashtëzakonshme

Jamarbër Malltezi, dhëndri i ish-kryeministrit Sali Berisha i ka...
spot_imgspot_img