Shkodra Lajme

7244 POSTIME

Exclusive articles:

Nuk ka më low cost, rriten ndjeshëm çmimet e biletave të avionëve nga Rinasi, fluturohet më lirë nga të gjitha aeroportet përreth

Vitet e fundit të fluturoje nga Rinasi nëpër Europë u bë mjaft e lirë, si rrjedhojë e hyrjes së operatorëve me kosto të ulët...

Basha i përgjigjet Berishës: Të pyesë listën e të ftuarve në festat e tij familjare për burimin e parave ruse! Do jem në fushatën...

Ish-kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një prononcim të shkurtër për mediat pasi doli nga Kuvendi e ka cilësuar Sali Berishën si përgjegjës për...

Rama që dikur kërkonte “profesionistë”, sot pranon që s’ka as punëtorë

Mungesa e krahut të punës po vendos në vështirësi shumë biznese e sipërmarrje në vend. Në një situatë të tillë, edhe kryeministrit Rama i...

Gazetari Elton Qyno e lidh sulmin ndaj Top Channel me disa dosje në SPAK dhe të pandehur

Gazetari i kronikës së zezë Elton Qyno e ka lidhur sulmin me armë ndaj godinës së Top Channel me disa dosje në SPAK. Reagimi i...

Arrestohen 2 persona në Shkodër

Shkodër/Vijojnë operacionet për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e narkotikëve. Finalizohet operacioni policor i koduar “Dërgesa”. Vihen në pranga 2 shtetas që shpërndanin lëndë narkotike...

Breaking

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...
spot_imgspot_img