Shkodra News

1682 POSTIME

Exclusive articles:

Edi Rama do të ketë një grup të ri pune, ikën Edona Bilali, ja kush vjen në Shkodër

Në zgjedhjet vendore duket se kryeministri Edi Rama do të ketë një grup të ri pune. Në qarqet Shkodër, Vlorë dhe Kukës ka ndryshime...

Mësoni si GALAKTIKU “profesor Fredi” nënvlerëson dhe filmon pa autorizim klientët e palestrës

Një denoncim i pazakontë ka mbërritur në redaksinë e ShkodraNews. Një qytetar shkruan se tek palestra XXL në qendër të Shkodrës, pranë Bar Restorant...

U arrestua me bujë, mjeku i Traumës në gjendje të rëndë shëndetësore, do njihej sot me masën e sigurisë

Mjeku reanimator F.M u arrestua me bujë pasditen e 23 shtatorit me akuzën e korrupsionit. Ditën e sotme, ai do të njihej me masën e sigurisë, por...

Ndahet nga jeta piktori i mirënjohur

Arti shqiptar është në zi. Piktori i mirënjohur Sali Shijaku ka ndërruar jetë në moshën 89-vjeçare. Lajmin e trishtë e ka njoftuar djali i...

Skënderbeu e Ali Pasha, “arkitektët” e fitoreve me “spiunë”

Nga Ergys ALUSHI Gjergj Kastrioti Skënderbeu pati sukses në 29 beteja zhvilluar në 25 vjet, jo rastësisht. Në botime dhe shënime të ndryshme të kohës,...

Breaking

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...
spot_imgspot_img