Shkodra News

1682 POSTIME

Exclusive articles:

Dua të jetoj në Shqipëri!

Shqipëria është kthyer në një vend paradoksesh dhe i çudirave të mëdha, me raste, edhe qesharake. Ti mund të ndërtosh pa leje, por ligji zbatohet...

E frikshme/ The Simpsons kanë parashikuar fundin e botës, japin edhe datën ekzakte

The Simpsons jo pak herë është bërë protagonist për shumë evenimente të rëndësishme botërore duke pretenduar se ka parashikuar shumë gjëra. Por, një seri e...

Zbulohet bakteri i rrezikshem te salçiçet “Wudy”, AKU jep alarmin: Mos i hani, kthejini ku i keni blerë!

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit nga njoftuar për konstatimin e një bakteri të rrezikshëm në disa prodhime të markës së salçiçeve Ëudy që shiten në...

Nën hetim edhe trafikantët shqiptarë, vritet prokurori në Ekuador, “porosia” mund të ketë ardhur nga burgu

Një prokuror që hetoi krimet e trafikut të kokainës dhe grupet kriminale u vra jashtë zyrës së prokurorit publik të Ekuadorit në Guayaquil. Edgar Escobar...

Putin shpall planin e ri për luftën në Ukrainë dhe kërcënon Perëndimin: Unë nuk po bëj blof!

Vladimir Putin kërcënoi sot se do të përdorë armë bërthamore kundër Perëndimit për shkak të Ukrainës, duke paralajmëruar liderët botërorë me fjalët: “Unë nuk...

Breaking

Edhe ti moj Ket ?

Edhe ti moj Ket /SHkodraNews

Kompania Kastrati vjedh klientët. Ja si funksionon skema

Çmimi i naftës sot tek kompania Kastrati ishte 198...

Speed Taxi e Tonin (Nin) Kokaj, vjedh shtetin. Françesko Kapo hesht

Këtë javë SHkodraNews udhëtoi disa herë drejt Tiranës dhe...
spot_imgspot_img