Basha mbledh kryesinë e PD, ja cilët janë anëtarët që marrin pjesë

Lulzim Basha ka mbledhur pasditen e së mërkurës kryesinë e Partisë Demokratike. Kjo është mbledhja e dytë pas rizgjedhjes së Bashës kryetar.

Në rendin e ditës pritet të jenë 2 çështje; kuvendi i datës 2 shtator, ku do prezantohen ndryshime të rëndësishme për PD dhe një çështje tjetër ka të bëjë me zgjedhjet e pjesshme në Kukës, ku nuk është përcaktuar ende zyrtarisht nëse PD do ketë një kandidat. Në mbledhje marrin pjesë 19 anëtarë të PD nga të cilët  janë online.

Anëtarët e PD që marrin pjesë në mbledhje

 1. Lulzim Basha
 2. Enkelejd Alibeaj (online)
 3. Flutura Açka
 4. Jemin Gjana
 5. Mirela Karabina
 6. Taulant Zeneli
 7. Endri Hasa
 8. Indrit Sefa
 9. Kreshnik Collaku
 10. Roland Bejko
 11. Gentian Gaba
 12. Agron Kapllanaj (online)
 13. Fitim Zekthi
 14. Gazmend Koduzi (online)
 15. Merita Bakiu
 16. Xhemal Gjunkshi (online)
 17. Taulanda Jupi
 18. Orjola Pampuri
 19. Arbi Agalliu (online)

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej