Bashkia Kukës “zhduk” Safet Gjicin, ja çfarë ndodhi

Video-skandali i ish-kryebashkiakut Safet Gjici, i cili shfaqet duke kryer marrëdhënie seksuale  me një vajzë ka marrë vëmendjen e të  gjithë mediave, ndërkohë nuk kanë munguar dhe komentet negative dhe denigruese.

Ka qenë vet Gjici, i  cili njoftoi dorëheqjen e tij në një postim në Facebook, ku më pas ka fshirë dhe llogarinë në rrjetet sociale.

Por duket se kjo nuk ka mbetur vetëm me kaq, pasi dhe faqja zyrtare e Bashkisë Kukës, ka fshirë çdo postim në të cilën shfaqej Safet Gjici.

Pasi Gjici dha dorëheqjen nga posti ditën e djeshme, shkarkimi I tij erdhi dhe nga qeveria.

Gjici ka fshirë dhe llogarinë në Instagram.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej