Belind Këlliçi: Presidenti i ardhshëm do të jetë grua, ja dy emrat që ka vendosur Rama

“Presidenti i ardhshëm do të jetë grua, Edi Rama e ka vendosur”!

Kështu u shpreh  deputeti i PD, Belind Këlliçi.

Ai tha se në qarqet e PS është pranuar që kandidatet për presidente të vendit janë Valdete Sala dhe Vali Bizhga, të cilat kanë mbështetjen e kryeministrit Edi Rama.

“Dihet tashmë që presidenti i ri do të jetë një femër. Në mos Valdete Sala, Vali Bizhga apo ndonjë zonjë tjetër. E pranojnë në të gjitha qarqet edhe vetë PS“, tha Këlliçi.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej