Bëri të “fortin” me policinë dhe iu rrezikoi jetën, arrestohet 42-vjeçari

Një 42-vjeçar është arrestuar nga policia e Lushnjes pasi nuk iu bind urdhërit të policisë dhe më pas u largua me shpejtësi, duke rrezikuar edhe jetën e tyre.

42-vjeçari sfidoi policinë por më pas u vendos në pranga.

Njoftimi i policise:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Lushnjë arrestuan në flagrancë shtetasin V. K., 42 vjeç, banues në Peqin, pasi gjatë natës, në vendin e quajtur “Rotondo e Çermës”, duke drejtuar automjetin, nuk i është bindur urdhrit të punonjësve të Policisë, për të ndaluar, por është larguar me shpejtësi, duke u rrezikuar atyre jetën.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej