“Berisha i ka hyrë rrugës së shejtanit dhe…”, Romeo Kara plas deklaratën e fortë dhe ka një parashikim

Juristi Romeo Kara ka dalë me një reagim të fortë në rrjetet sociale pas deklaratës së demokratit Edi Paloka se në shtator do të ketë protesta masive, pasi sipas tij kur Berisha i hyn një rruge i shkon deri në fund.

Nisur nga kjo deklaratë e Palokës, Romeo Kara shkruan se Berisha i ka hyrë rrugës së shejtanit dhe asaj do që t’i shkojë deri në fund.

“Edhe une ashtu mendoj:”Berisha kur i hyn nje rruge, nuk kthehet mbrapsht”.

I ka hyre rruges se shejtanit dhe asaj do t’i shkoje deri ne fund.

Edhe pasi te ike, aty ku do te ikim te gjithe, litarin jashte do t’a lere per shume kohe.

Berisha i III do te jete me i zi se dy te paret, por pas tij nuk do te kete me Berishe te katert.”, shkruan Romeo Kara.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej