Berisha tërbohet me Jorida Tabakun që e presin në Uashington (dhe kompleksimi i kësaj të fundit)

Prej disa ditësh një grup deputetësh nga Kuvendi i Shqipërisë ndodhen në Uashington, ku kanë zhvilluar takime me përfaqësues të ndryshëm të politikës atje.

Në Uashington kanë shkuar deputetet e PD Orjola Pampuri dhe Jorida Tabaku, ndërkohë që socialistët përfaqësohen po ashtu nga dy zonja, Anila Denaj dhe Etilda Gjonaj, si dhe ish ministri Blendi Klosi.

Ajo që bie në sy nga fotot që postojnë deputetët në rrjetet sociale, është kompleksi i Tabakut dhe Pampurit për të nxjerrë edhe kolegët e tyre socialistë, nga frika se do të sulmohen nga Sali Berisha, se po bashkëpunojnë me socialistët, ashtu si në fakt ka ndodhur, pasi Berisha është tërbuar që ato ftohen në vend të tij në Uashington dhe i ka sulmuar ashpër nëpërmjet portalit të tij.

Si Tabaku, ashtu edhe Pampuri, të kompleksuara nga Berisha, kanë prerë fotot, duke zhdukur kolegët socialistë, edhe pse ata kanë qenë në të njëtën tavolinë. Dhe kjo është normale, pasi ata kishin shkuar grup si përfaqësues të Kuvendit dhe nuk kanë pse kompleksohen, se fundja nuk janë armiq.

Nga ana tjetër fotot e takimit i kanë shpërndarë edhe socialistët, të cilët në ndryshim nga Pampuri e Tabaku, nuk i kanë prerë ato, pasi nuk kanë se çfarë fshehin.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej