BKH zbarkon në shtëpinë e partneres së Arben Ahmetajt dhe i vë shiritin, kontrollohet edhe banesa e…

Byroja Kombëtare e Hetimit ka zbarkuar mbrëmjen e sotme në banesën e partneres së ministrit ish-zëvendës kryeministrit Arben Ahmetaj.

Vilës i është vënë shiriti ndërsa është kontrolluar edhe shtëpia e ish-bashkëshortes së Ahmetajt.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Marketing

Lexo mË tej