Bosi i Suel Çelës pranon ftesën e përgjegjësit për vrasjen në Elbasan

Sali Berisha i është përgjigjur pozitivisht ftesës së Gazment Bardhit për një takim të të gjithë deputetëve të koalicionit ditën e martë, për të hedhur një hap përpara drejt zgjidhjes së krizës në kampin opozitar.

Berisha e konsideron si një hap pozitiv këtë ftesë dhe konfirmoi pjesëmarrjen në takim.

“Do të marrim pjesë në takimin e thirrur nga Gazment Bardhi. Ftesën e konsiderojmë si hap pozitiv. Ne i përgjigjemi pozitivisht ftesës”, tha Berisha pas seancës së Kuvendit.

Kujtojmë që Gaz Bardhi e konsideronte Sali Berishën, si bos të Suel Çelës, një personazh të botës së krimit në Elbasan. Ndërsa Berisha e akuzonte Bardhin, si përgjegjës për vrasjen e ndodhur gjatë fushatës elektorale në Elbasan.

Te rekomanduar

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lexo mË tej