Argetim

“FANSAT” I KËRKOJNË TË BËHET PRESIDENT/ Habit Kujtim Gjuzi: S’dua! Unë jam për MBRET

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Kujtim Gjuzi nuk dëshiron që të bëhet president. Në një postim ai shton se është për monarki si Danimarka, Zvicra dhe...

Hygerta Sako hedh kandidaturën për Presidente të Shqipërisë? E thotë vetë moderatorja

Pritet nga momenti në moment që të nis procesi i negociatave ndërpartiake për emrin e presidentit të ri në vendin tonë. Deri më tani janë...

Subscribe