Habitu

Mjekët i heqin aksidentalisht një pjesë të zorrëve, pacienti dëmshpërblehet me 300 mijë euro

E paprecedentë është historia e një 52-vjeçari nga Vinçenza, që është publikuar nga mediat italiane. Ai ka humbur një pjesë të zorrëve nga nja gabim...

Banorët dëgjonin të qara që vinin nga varrezat gjatë natës, tronditen në mëngjes nga ajo që shohin

Një i porsalindur që është braktisur në një varrezë, fatmirësisht ka mbijetuar. Një fëmijë 2 muajsh u gjet i braktisur në një varrezë të infektuar...

Burri hodhi nga shkëmbi gruan shtatzanë, e reja vdiq në vend

Një grua shtatzene, bashkëshorti i së cilës akuzohet për vrasjen e saj, ra 40 deri në 50 metra poshtë një kodre dhe vdiq. Kashif Anwar,...

76-vjeçari jetoi me nënën e tij të vdekur për 13 vjet

Një ngjarje horror ka ndodhur në Poloni, ku një 76 vjeçar ka jetuar për 13 vite me kufomën e të ëmës të cilën e...

Ujesjellësi me laps e letër fton konsumatorët të ecin përpara me zhvillimet teknologjike

Kompania Rajonale e Ujësjellësit “Prishtina”, u ka bërë thirrje konsumatorëve që të shkarkojnë aplikacionin “E-KRUP” në ISO dhe Android. Por thirrja për të ecur me...

Subscribe