Habitu

“Avion i arnuar” me ngjitës, videoja që po çmend rrjetin

Një video e publikuar në rrjetet sociale nga ish-deputeti, Mauro Pili ka nxjerrë në pah sesi avioni i linjës Kaliari-Romë është i arnuar me...

E padëgjuar/Policia e shpall në kërkim, por ai përgjigjet në facebook: “Do vij të hënën se kam ca punë sot!”

“Kërkohet. E keni parë Kieran? Kieran, 29 vjeç, me origjinë nga Anglesey, aktualisht është shpallur në kërkim. Ai dihet se ka lidhje në zonat...

Historia tragjike: Martohet dhe vdes brenda 10 minutash

Nga lumturia në tragjedi në një periudhë shumë të shkurtër kohore. Në dhjetë minuta, një dhëndër me emrin Toraze Davis, vdiq në dasmën e...

Sapo ishte kthyer nga marketi, 63-vjeçari tmerrohet nga çfarë gjen në qesen e brokolit (Foto)

Një burrë në Mbretërinë e Bashkuar përjetoi tmerrin kur hapi një qese me brokoli në frigoriferin e tij dhe gjeti një gjarpër të gjallë...

Nëse shkoni në këtë qytet me një valixhe me rrota, bëhuni gati të gjobiteni

Një qytet në Kroaci, një nga destinacionet turistike më të njohura të Evropës, ka futur rregulla të reja për të frenuar ndotjen akustike që...

Subscribe