Jete-Stil

Kiara surprizon Luizin, deri të martën çifti do qëndrojë në suitë private (FOTO)

Dy konkurrentët e Big Brother Albania Vip, Kiara dhe Luizi shkuan në suitën e përgatitur nga Vëllai i Madh, aty ku do flenë deri...

E bujshme! Arrestohet në Tiranë ‘koka e drogës’ pasi kërkohej në Britani si pjestarë i klaneve të narkotikëve, 49- vjeçari shiste…

Është kapur dhe vënë në pranga 49- vjeçari Merenglen Cani me qëllim ekstradimi pasi ishte shkallur në kërkim ndërkombëtar për përfshirje dhe organizime të...

“Shihe nga parakolpi” / Drejtuesit e komisariatit nr. 1 mesazhe të ndyra mes tyre për 15-vjeçaren e humbur

Një 15 vjeçare nga Tirana humbi kontaktet me familjarët e saj që denoncuan humbjen e adoleshentes dy ditë më parë. Policia e kryeqytetit bënë...

Gjimnastja 45-vjeçare përdhunoi 300 herë të dashurin 16-vjeçar të vajzës së saj, arrestohet

Një gjimnaste nga Oklahoma, SHBA, e cila ishte edhe trainere, u arrestua me akuzën për përdhunim dhe ngacmim seksual.Detaje dhe mesazhe kanë dalë nga...

Gruaja në Fresk hedh qenin nga kati i 6-të i pallatit, komshia e filmon: Ou mos, o idiote…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në zonën e Freskut, Tiranë, ku një grua ka hedhur qenin e saj nga kati i 6-të i...

Subscribe