Jete-Stil

Arbër Hajdari “qetëson” të gjithë popullin shqiptar: Donaldi dhe Bora do të kthehen bashkë, sado histori të ndryshme të kenë…

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix vazhdon të zgjojë kuriozitet për publikun, ndonëse “Big Brother VIP” ka mbaruar prej dy muajsh. Këtë herë, ishte opinionisti Arbër Hajdari që foli...

E ftuara çudit Rudina Magjistarin: Ti dhe bashkëshorti im…

Aktorja Oriana Cama ka folur rreth zhvendosjes së saj nga Shqipëria drejt Italisë, duke theksuar se shkak i kësaj është bërë njohja me bashkëshortin,...

Zbulohet arsyeja e largimit të Florian Binaj nga ‘Portokalli”

Pas 18 vitesh, aktori i njohur i humorit la Portokallinë, emisioni në të cilin Florian Binaj, e cilëson si mundësia që pati për të...

Ndërron jetë aktorja e mirënjohur

Aktorja Catherine Spaak, e cila cilësohej si “adoleshentja e përjetshme e kinemasë italiane”, ka vdekur në moshën 77 -vjeçare. Aktorja po përballej me probleme...

Nga m*sturbimi për herë të parë tek stilet e s*ksit, ish-deputeti i Kuvendit të Shqipërisë flet pa ‘doreza’: Në lokale më paguajnë kafet, çdo...

Ish-deputet në Kuvendin e Shqipërisë, Selami Jenisheri, i cili ishte shpesh në qendër të vëmendjes kur shkonte të enjteve gjatë seancave plenare me biçikletën...

Subscribe