Jete-Stil

Habit aktori: Edhe pse jam katolik, po agjëroj sepse e ndjej

Aktori Simon Tanushi dhe bashkëshortja e tij Flutura Gashi, janë çifti i cili njëri i takon fesë islame dhe tjetri katolikes. Ndonëse është katolik, aktori...

Studimi! Martesa ua bën më të lehtë lënien e cigares

Lidhja midis martesës dhe shëndetit të mirë është shumë e qartë. Më pak e qartë është nëse martesa është ajo që e shkakton shëndetin...

Horoskopi për ditën e hënë, 18 prill 2022

Dashi Detyrimet dhe përgjegjësitë familjare do të marrin një pjesë të madhe të ditës tuaj këtë të hënë 18, por mos u shqetësoni. Njerëzit që...

Kujdes! Kafshimi i thonjve mund tu rrezikojë jetën

Një grua nga Skocia ka dhënë një paralajmërim të frikshëm për të gjithë ata që kafshojnë thonjtë e tyre, pasi ky zakon mund t’i...

Gruaja rrëfen mes lotëve historinë e jetës: Babai më martoi me një burrë 30 vjet më të madh

E quajtur Hana, gruaja ka ardhur nga Hollanda në Shqipëri për të treguar historinë e saj të dhimbshme. Sot në moshën 70-vjeçare ajo ka...

Subscribe